Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartosci do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 299,99 zł.
Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne 7 dni w tygodniu w godzinach 8 - 24) Telefon: +48 61 642 92 36 wew. 1, e-mail: info@bilety24.pl
.

Bilety NDR Big Band Sendecki, Pasiecznik, Atom String Quartet - My Polish Heart - Katowice, 08 listopada 20:00

Bilety na NDR Big Band Sendecki, Pasiecznik, Atom String Quartet - My Polish Heart

Adres wydarzenia :

Sala koncertowa NOSPR
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Piątek 08 listopada 20:00
Sprzedaż online kończy się : 08-11-2019 20:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

NDR Big Band Sendecki, Pasiecznik, Atom String Quartet - 
My Polish Heart

Wykonawcy:
 
NDR Bigband
Olga Pasiecznik - śpiew
Vladyslav Sendecki - fortepian
Atom String Quartet
Geir Lysne - dyrygent
Program:

1. część:  "My Polish Heart" (kompozytor Wolfgang Kerschek)
2. część:  "Le Jardin Qublié" - Vladyslav Sendecki & Atom String Quartet
               "About Penderecki" (kompozytor Geir Lysne)
 
Jedna  z najwspanialszych światowych orkiestr jazzowych -NDR Bigband z Hamburga powraca do NOSPR , tym razem z Olgą Pasiecznik , Vladislavem Sendeckim oraz Atom String Quartet aby przedstawić polską premierę niezwykłego projektu - koncertu który miał swoje światowe prawykonanie w Elbphilharmonie w Hamburgu 28 listopada 2018.
Dwie kompozycje - " My Polish Heart " Wolfganga Kerscheka oraz "About Penderecki" Geir Lysne maja wyraźnie polskie odniesienia . Pierwsza jest inspirowana twórczością wybitnego polskiego pianisty i kompozytora od kilkudziesięciu lat mieszkającego w Niemczech i będącego członkiem NDR Big Band -Vladislava Sendeckiego .Druga jest hołdem złożonym mistrzowi Krzysztofowi Pendereckiemu z okazji 85.rocznicy jego urodzin - artyści przetwarzają i improwizują zainspirowani pieśniami Pendereckiego w wykonaniu Olgi Pasiecznik. Dodatkowo w 2. części koncertu Vladyslav Sendecki i Atom String Quartet zagrają fragmenty  ich ostatniej porywającej płyty .
Koncert odbędzie sie w przededniu 30.rocznicy upadku Muru Berlińskiego.

 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola
Balkon II

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN