Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartosci do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 299,99 zł.
Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne 7 dni w tygodniu w godzinach 8 - 24) Telefon: +48 61 642 92 36 wew. 1, e-mail: info@bilety24.pl
.

Bilety Nie-wielka Orkiestra.TV / Hity nad hitami - Katowice, 19 października 17:00

Bilety na Nie-wielka Orkiestra.TV / Hity nad hitami

Adres wydarzenia :

Sala koncertowa NOSPR
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Sobota 19 października 17:00
Sprzedaż online kończy się : 19-10-2019 17:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Dyrygent
 
Alexander Humala
 
Wykonawcy
 
NOSPR
 
Piotr Tarcholik skrzypce
 
Joanna Bronisławska, Piotr Piszczatowski prowadzenie

Program

Nie-wielka Orkiestra.TV to nowy cykl rodzinnych koncertów edukacyjnych połączonych z rejestracją dla Telewizji Polskiej.
 
Antonio Vivaldi – Koncert skrzypcowy nr 1 E-dur „Wiosna” RV 269 z cyklu „Cztery pory roku”, cz. I (Allegro)
Johann Sebastian Bach – „Aria na strunie G” z III Suity orkiestrowej D-dur BWV 1068
Wolfgang Amadeus Mozart – Serenada na orkiestrę smyczkową G-dur „Eine kleine Nachtmusik” KV 525
Ludwig van Beethoven – Allegro con brio z V Symfonii c-moll op. 67
Georges Bizet – Uwertura do opery „Carmen”
Piotr Czajkowski –  „Taniec małych łabędzi” z II aktu baletu „Jezioro łabędzie” op. 20, cz. IV (Allegro moderato) „Walc kwiatów” z II aktu baletu „Dziadek do orzechów” op. 71
Edvard Grieg – „W grocie Króla Gór” z I Suity „Peer Gynt” op. 46
Maurice Ravel – Boléro
Richard Wagner – „Cwał Walkirii” z III aktu opery „Walkiria”
Johann Strauss (syn) – Walc „Nad pięknym modrym Dunajem” op. 314


 

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa, a także uczniów i rodziców do udziału w koncertach edukacyjnych NOSPR, realizowanych we współpracy z Telewizją Polską!
W programie koncertu znajdą się największe hity repertuaru symfonicznego, znane całemu światu nie tylko z sal koncertowych ale również z filmów, reklam czy innych popkulturowych reinterpretacji.
Zabrzmi m.in. słynne Bolero Maurice’a Ravela, Uwertura do opery Carmen Georges’a Bizeta, a także ikoniczne fragmenty dzieł Ludwiga van Beethovena, Piotra Czajkowskiego czy Antonio Vivaldiego.
Drugi koncert z serii odbędzie się już 20 października 2019. Polecamy śledzenie na stronie internetowej NOSPR zakładki „Centrum Edukacji Muzycznej”, gdzie znajdą Państwo pełną ofertę wydarzeń.
Koncert będzie rejestrowany przez Telewizje Polską. 

 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Balkon I
Antresola

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN