Bilety 13. TNM koncert zamknięcia / SAMPHA - Katowice, 01 lipca 19:30

Bilety na 13. TNM koncert zamknięcia / SAMPHA

Adres wydarzenia :

Sala Koncertowa NOSPR
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Niedziela 01 lipca 19:30
Sprzedaż online kończy się : 01-07-2018 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Sampha zaśpiewa na zamknięciu 13. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice!
 
Sampha UK
Uduchowione R&B i stonowany soul
Zdobywca nagrody Mercury
EABS PL
Nowe podejście do polskiego jazzu
Wyjątkowy winyl z koncertem EABS do nabycia w trakcie Festiwalu
Karnety i bilety wciąż do nabycia!
 
Śpiewał z takimi gwiazdami, jak Beyoncé, Drake, Kanye West, Frank Ocean, Solange, SBTRKT, Jessie Ware i  Katy B. Zdobył prestiżową nagrodę Mercury Prize za debiutancki album „Process” w 2017 roku, pokonując m.in. Eda Sheerana. Dziennik „Guardian” napisał o nim, że „jest obdarzony słodkim, żałobnym głosem”. Już 1 lipca Sampha zaprezentuje swój nieprzeciętny talent w NOSPR podczas koncertu zamknięcia 13. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice. Przed Brytyjczykiem zagra polska grupa EABS.
 
Sampha czaruje słuchacza imponującymi możliwościami wokalnymi, nieprzeciętną wrażliwością oraz emocjonalnym podejściem do muzyki. To jeden z najoryginalniejszych współczesnych artystów śpiewających soul i R&B.
 
Sampha Sisay urodził się w 1988 roku w Londynie jako najmłodszy z pięciu braci w rodzinie imigrantów z Sierra Leone. Po tym, jak jego ojciec podjął decyzję o kupnie fortepianu, młody Sampha prędko opanował grę na tym instrumencie i rozpoczął pierwsze kroki
w komputerowej produkcji muzyki. Zadebiutował w 2010 roku nakładem wpływowej wytwórni Young Turks. Szybko dał się poznać jako niezwykle utalentowany wokalista i kompozytor, dzięki czemu posypały się zaproszenia do współpracy od gwiazd mainstreamu. Po latach spędzonych w roli współpracownika wielkich nazwisk, Sampha opublikował w 2017 roku długo wyczekiwany, debiutancki album „Process”.
 
Już 1 lipca ten fascynujący wokalista z Wielkiej Brytanii zaczaruje publiczność podczas koncertu zamknięcia tegorocznej edycji Festiwalu. Jego „słodki, żałobny” głos wspaniale wybrzmi w zjawiskowej sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Wyjątkowa akustyka sali NOSPR, zaprojektowanej przez japońskich specjalistów, pozwoli na niepospolite doznania muzyczne.
http://sampha.com/
https://www.facebook.com/SamphaMusic/
https://soundcloud.com/samphamusic
https://www.youtube.com/channel/UCXHwpZVFBtFI5a-CYtSKd6w
https://sundanza.bandcamp.com/

 
Przed Samphą zagra wrocławski septet Electro-Acoustic Beat Sessions, który w zeszłym roku zachwycił słuchaczy albumem „Repetitions (Letters To Krzysztof Komeda)”. EABS kontynuują tradycję polskiej szkoły jazzu, jednocześnie wpisując się w światowy renesans tego gatunku. Muzyka grupy wymyka się brzmieniowym schematom i prezentuje zupełnie nowe podejście do jazzu, wnosząc wiele elementów hiphopu i elektroniki. Koncerty EABS czasami zaskakują lirycznością, awangardowym podejściem, ale za każdym razem brzmią inaczej. Przed koncertem Samphy usłyszymy tylko 30 minutowy występ EABS, ale już teraz możemy ujawnić, że wrocławianie pojawią się na festiwalu raz jeszcze. Między innymi dlatego More Music Agency, organizator Tauron Nowa Muzyka Katowice, wyda specjalny, koncertowy winyl EABS, będący zapisem grudniowego występu grupy w Jazz Club Hipnoza. Wyjątkowa płyta będzie do kupienia w trakcie Festiwalu.
W skład grupy wchodzą Marek Pędziwiatr (klawisze / wokal), Marcin Rak (perkusja), Vojto Monteur (gitara elektryczna), Paweł Stachowiak (gitara basowa), Spisek Jednego (gramofony), Olaf Węgier (saksofon), Jakub Kurek (trąbka), Maciek Jakimiuk (realizator dźwięku).
http://www.eabs.pl/
https://www.facebook.com/ElectroAcousticBeatSessions/
https://soundcloud.com/eabs_eabs
 
 
Tym samym program tegorocznej edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice urósł do 48 wykonawców, którzy pochodzą z 19 krajów świata (w tym Polski). Wśród zaproszonych muzyków są reprezentanci każdego kontynentu poza Antarktydą, co najlepiej oddaje globalny charakter 13. edycji.
Tauron Nowa Muzyka Katowice
28.06 – 01.07.2018
 
Dotychczas ogłoszeni artyści:
Fever Ray SE
Mura Masa UK
Sampha UK
Arca VE
Nightmares On Wax UK
Carl Craig & NOSPR pres. Versus US/PL
Son Lux US 
Ben Frost & MFO AU/AT
James Holden & The Animal Spirits UK
Moritz von Oswald DE
Wolfgang Voigt pres. GAS live DE Señor Coconut DE
Flanger DE
Burnt Friedman DE
The Hacker pres. Amato live FR
Soil & “Pimp” Sessions JP
Jordan Rakei NZ
Jazz Band Młynarski-Masecki PL
Errorsmith DE Jlin US
Red Axes IL
DJ Stingray US
Halal & Relaxer US
Photay US
Sote: Sacred Horror In Design feat. Tarik Barri IR/NL
Varg SE
Alex Niggemann DE
Tijana T RS
47soul JO
Courtesy DK
Abul Mogard RS
Gato Preto DE
Kid Simius ES
Island People UK
Kandy Guira BF/FR
Tuğçe Şenoğul TR
dné CZ
Baasch PL
Kurws PL
Zimpel / Ziołek PL
EABS PL Hubert Zemler PL
Lautbild PL
Tomino & Myslivec CZ
The Johnny Freelance Experience ES/AR/US/PL
Tsvey PL
Czarny Latawiec PL
Global Diggers PL 
 

 
Bilety oraz więcej informacji nt. cen:
http://festiwalnowamuzyka.pl/bilety/
 
 
 
Tauron Nowa Muzyka Katowice to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju, rozpoznawana i doceniana także poza Polską. Festiwal trzy razy otrzymywał nagrodę dla najlepszego małego festiwalu w Europie. W dniach 28.06 – 01.07.2018 roku katowicka Strefa Kultury ponownie zamieni się w pulsującą dźwiękiem strefę festiwalową.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola
Balkon II

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy:

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN