Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 299,99 zł.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36 wew. 1, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na ECHO Rising Stars / Simply Quartet

Adres wydarzenia :

Sala kameralna NOSPR
Plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Sobota 27 listopada 19:30
Sprzedaż online kończy się : 27-11-2021 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Anton Webern
„Fünf Sätze” na kwartet smyczkowy op. 5

Julia Lacherstorfer
un:fold [zamówienie Wiener Konzerthaus, Wiener Musikverein, Elbphilharmonie Hamburg, Konzerthaus Dortmund i European Concert Hall Organisation]

Ludwig van Beethoven
Kwartet smyczkowy cis-moll op. 131

Kwartet smyczkowy zyskał w XIX wieku sporą popularność, uosabiając tradycję domowego muzykowania i muzyki absolutnej. Jednocześnie kompozytorzy od początku testowali jego formalne ramy. Beethoven w późnych kwartetach szukał jedności przez różnicę – przez kontrasty, ale i powtórzenia. Temat fugi pojawia się w pierwszej i ostatniej z siedmiu aż części Kwartetu cis-moll, a całość przenika refleksyjne tempo adagio. Webern we wczesnym opusie zachowuje dużo szacunku dla gatunku i swojego poprzednika, podobnie jak i on działającego w Wiedniu (sto lat wcześniej). Jednak aforystyczne rozmiary jego Pięciu utworów – jeden kwadrans wobec trzech Beethovena – oraz rozluźnione ramy tonalne i śmiałe techniki artykulacyjne otwierają nowe perspektywy. Lacherstorfer jako popularna skrzypaczka i wokalistka, związana także z austriackim folklorem, dodaje do tradycji kwartetu smyczkowego kolejne elementy.
[Jan Topolski]

Wykonawcy
Simply Quartet:
Danfeng Shen – skrzypce
Antonia Rankersberger – skrzypce
Xiang Lyu – altówka
Ivan Valentin Hollup Roald – wiolonczela

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Organizator ma prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.

Przypominamy o stosowaniu zasad reżimu sanitarnego.
Do zapłaty: 0,00 PLN