Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na Schubert i Beethoven. Gwiazda i dziwowisko

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala kameralna
Plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Czwartek 04 kwietnia 19:30
Sprzedaż online kończy się : 04-04-2024 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Franz Schubert
Fantazja na skrzypce i fortepian C-dur op. 159 D. 934
Ludwig van Beethoven
Sonata skrzypcowa nr 9 op. 47 „Kreutzerowska”
Erich Wolfgang Korngold
Capriccio fantastique

Wykonawcy
Piotr Tarcholik – skrzypce
Michał Roemer – fortepian

W Fantazji C-dur dźwięk skrzypiec wyłania się jakby z głębi fortepianowego tła, aby równoważyć jego girlandowe ozdobniki. To jeden z Schubertowskich pomysłów, które zaskakują kierunkiem wprost do celu: budowania emocjonalnego napięcia. Kulminuje ono w wariacjach na temat własnej pieśni, ale jest obecne także w częściach lżejszych. Cały Schubert.
Doskonałość słynnej sonaty Kreutzerowskiej Beethovena kryje w sobie gorzki przyczynek do historii wykluczonych. Zadedykowana słynnemu francuskiemu skrzypkowi Rudolphe’owi Kreutzerowi, powstała w istocie dla czarnoskórego muzyka urodzonego w Białej Podlaskiej, George’a Polgreena Bridgetowera. Cóż, Kreutzera (który nigdy tej sonaty nie wykonał) traktowano jak gwiazdę, Bridgetowera – jak dziwowisko. Dzisiaj godzi się o nim przypominać.
Adam Suprynowicz

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN