Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na Cudowne dziecko organów

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala koncertowa
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Niedziela 09 czerwca 18:00
Sprzedaż online kończy się : 09-06-2024 18:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Johann Sebastian Bach
Toccata F-dur BWV 540
Wolfgang Amadeus Mozart
Fantazja f-moll KV 608
Robert Schumann
Sześć etiud w formie kanonu op. 56: 4. Innig – 5. Nicht zu schnell
Sebastian Heindl
Etiuda na organy „Hypnotic Beats“ (2022)
Clara Wieck-Schumann
4 Pièces caractéristiques op. 5: Le Ballet des revenants – Caprice à la boléro (transkrypcja na organy: Sebastian Heindl)
Moritz Eggert
nowa kompozycja na organy
Camille Saint-Saens / Franz Liszt / Vladimir Horowitz
Danse Macabre op. 40 (transkrypcja na organy: Sebastian Heindl)

Wykonawcy
Sebastian Heindl – organy

Cudowne dziecko orangów. W wieku zaledwie 17 lat w katedrze w Magdeburgu nagrał swoją debiutancką płytę z autorskimi transkrypcjami orkiestrowymi. Prasa okrzyknęła ją jako „absolutnie autentyczną, technicznie perfekcyjną, ognistą”. Zwrócił na siebie uwagę całego muzycznego świata, a dziś aranżuje dla samego Olivier’a Latry i Berliner Philharmoniker.
Studiował muzykę kościelną w konserwatorium w Lipsku u prof. Martin Schmeding, w międzyczasie wygrywając najważniejsze konkursy organowe – jak Międzynarodowy Konkurs Organowy w Irlandii Północnej czy zdobywając Pierre S. du Pont First Prize w Longwood Gardens International Organ Competition. Był wówczas najmłodszym uczestnikiem w całej historii konkursu.
Jako przedstawiciel wielowiekowej lipskiej tradycji muzycznej, Heindl rozpocznie swój program Bachem. Wirtuozowska Toccata F-dur otwiera program tej panoramy muzyki organowej – przez Mozarta po Roberta i Clarę Schumannów. „Le Ballet des revenants” i urokliwe „Caprice à la bolero” z cyklu „4 Pièces caractéristiques” Clary Wieck-Schumann po raz pierwszy w NOSPR zostaną wykonane właśnie w autorskiej aranżacji Heindla. Ważne miejsce z repertuarze Heindla zajmuje także muzyka współczesna – stąd pomysł zamówienia u Moritza Eggerta nowej kompozycji. Także sam Heindl da się poznać jako kompozytor - w Etiudzie na organy „Hypnotic Beats”. I jako aranżer, w efektownym finale zabrzmi bowiem „Danse macabre” Camille'a Saint-Säens’a – utwór taneczny, groteskowy i oszałamiająco wirtuozowski.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN