Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na Roberto Fonseca - W Rytmie Buena Vista

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala koncertowa
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Sobota 23 listopada 19:30
Sprzedaż online kończy się : 23-11-2024 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Roberto Fonseca to kubański pianista, wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, producent i lider zespołu. Urodzony w Hawanie, wydał wiele solowych albumów, w przenikających się gatunkach, był nominowany do nagrody Grammy i wielokrotnie koncertował na całym świecie.
Artysta z talentem i pomysłami, z poszukującą wrażliwością jazzową i głębokimi korzeniami w tradycji afro-kubańskiej, Fonseca wciąż zadziwia. "Najbardziej ekscytujący pianista na Kubie", ogłosiła brytyjska gazeta Guardian. "Robi coś nowego ze starym, nigdy nie zaprzeczając jego pochodzeniu, i otwiera się na świat" - podkreślał francuski Le Figaro. "Sprawia, że wszystkie możliwości wydają się możliwe, a chwila wydaje się idealna, intensywnie prawdziwa" - donosił New York Times.
Fonseca dorastał w San Miguel del Padrón w skromnym Barrio Obrero na południowo-wschodnich obrzeżach Hawany. Jego ojciec, Roberto Fonseca Senior, grał na perkusji. Jego matka, Mercedes Cortes Alfaro, była tancerką w legendarnym klubie Tropicana i jest znana na Kubie jako piosenkarka boler. A sam Fonseca komponuje własną muzykę od czasów dorastania.
Jego technika jest tak perkusyjna i muskularna, ale zarazem zwinna i delikatna. Jego gusta zawsze były eklektyczne: hard rock, ze względu na energię i linie basu. Amerykański jazz, nauczany w szkole, lawirujący pomiędzy Herbie Hancockiem, Keithem Jarrettem i Oscarem Petersonem na zmianę. Funk i soul. Muzyka tworzona w Afryce i Brazylii. Reggaeton, elektronika, hip-hop. Muzyka klasyczna: "Mozart, Chopin, Beethoven, Rachmaninow, Skriabin, Grieg, Bartok" - mówi Fonseca.
I zawsze muzyka Kuby - tej tętniącej życiem, wytrwałej, twórczo płodnej karaibskiej wyspy. Głębokie afrokubańskie korzenie Fonseca stanowią podstawę brzmienia, które buduje mosty między starożytnością a nowoczesnością i przenosi kubańską muzykę - całą muzykę - naprzód, podejmując wyzwania, przełamując łańcuchy, pokazując, co może być. Inspiruje młodych muzyków na Kubie, dla których międzygatunkowe przygody i międzynarodowy sukces Fonseca są punktem odniesienia.
Międzynarodowe światło reflektorów rozbłysło w 2001 roku, gdy Fonseca dołączył do słynnego zespołu starszych mistrzów, Buena Vista Social Club, przejmując krzesło fortepianu od schorowanego Rubena Gonzaleza (1919 - 2003), następnie koncertując na całym świecie z legendarnym piosenkarzem Ibrahimem Ferrerem (1927 - 2005), a następnie z absolwentami BVSC, w tym divą Omarą Portuondo.

Grał i współpracował również z Raulem Midonem, Mayrą Andrade i Fatoumatą Diawarą. Melomani zwrócili na niego uwagę, dostrzegając potencjał w jego przenikliwej grze
i błyskotliwych pomysłach, jego nieodłącznej kubańskości i niewysłowionym poczuciu chłodu.

Koncert w NOSPR to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich miłośników muzyki świata. Niezapomniana podróż po świecie latynoskim, w pulsie Buena Visty z różnymi wpływami innych gatunków.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola
Balkon II

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN