Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na Recomposed. Pojedynek harmonii z inwencją

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala koncertowa
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Sobota 18 maja 19:30
Sprzedaż online kończy się : 18-05-2024 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Max Richter
The four seasons (recomposed)

Dyrygent
Maciej Tomasiewicz

Wykonawcy
Jakub Jakowicz – skrzypce solo
Orkiestra smyczkowa w składzie:
Rafał Zambrzycki, Sulamita Ślubowska, Aleksander Daszkiewicz, Katarzyna Jawor, Dorota Cieślińska, Maria Strzelczyk, Karolina Szefer-Trocha, Beata Ogryzek – skrzypce
Dawid Jadamus, Maria Shetty, Sandra Kałuża, Joanna Tesarczyk – altówki
Łukasz Frant, Adam Krzeszowiec. Natalia Kurzac-Kotula, Julianna Vinci – wiolonczele
Jan Kotula, Krzysztof Firlus, Marek Romanowski – kontrabasy
Elżbieta Korelus – harfa
Anna Firlus – klawesyn

Pojedynek harmonii z inwencją – taki tytuł nosił opublikowany w 1725 roku zbiór dwunastu koncertów skrzypcowych Antonia Vivaldiego, z których cztery malowały podstawowe pory roku. Obdarzony geniuszem kompozytorskim wenecki ksiądz prześcignął konkurentów sugestywnością, zamieniając w muzyczne dźwięki brzmienia przyrody – śpiew ptaków, szczekanie psów, brzęczenie owadów – ale i rozbudowane wyobrażenia padającego śniegu, burzy czy polowania. Wykazał się niezwykłą wyobraźnią, pozostając w harmonii z barokową estetyką.
Cztery pory roku są jednym z najlepiej rozpoznawalnych tekstów wysokiej kultury europejskiej. Ta ich kondycja interesowała wielu współczesnych artystów. Max Richter przekomponował dzieło w duchu postminimalizmu. Ile jest inwencji, a ile harmonii z obiegowymi gustami w tym opracowaniu? Trzeba ocenić samemu, skoro jego praca zyskała szeroki oddźwięk we współczesnej kulturze.
Adam Suprynowicz

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Antresola

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN