Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku biletów na koncerty abonamentowe serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na polsko-żydowskie sploty / Kotnowska / Sałajczyk

Adres wydarzenia :

Sala kameralna NOSPR
Plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Sobota 29 kwietnia 19:30
Sprzedaż online kończy się : 29-04-2023 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Aleksander Tansman
Sonatina
Mieczysław Wajnberg
5 melodii
Hanna Kulenty
AtlantisDuo (prawykonanie)
Krzysztof Penderecki
Preludium na flet solo
Henryk Mikołaj Górecki
For you, Anne Lill op.58
Tadeusz Szeligowski
Sonata
Krzysztof Herdzin
Opowieści bajkowe

Wykonawcy
Jadwiga Kotnowska – flet
Piotr Sałajczyk – fortepian

Charakterystyczne brzmienie muzyki żydowskiej nie kojarzy się w pierwszej kolejności z dźwiękami fletu i fortepianu. Wybrane instrumentarium przywodzi raczej na myśl muzykę francuską bajkowego neoklasycyzmu, pełnego umiaru i elegancji. I choć twórczość polskich kompozytorów, z jej ludową witalnością, zadzierzystością, nierzadko wpływami żydowskimi (jak u Wajnberga), może wydawać się przeciwna francuskiej lekkości, to jednak skrzętnie balansuje między duchem folkloru i szlachetnej prostoty. W końcu w Paryżu nauki u sławnej Nadii Boulanger pobierali m.in. Aleksander Tansman i Tadeusz Szeligowski. W podobną stronę wędrowali również twórcy powojenni, których zestawienie fletu z fortepianem przyciągało kołysankowo-pozaziemską barwą. Z tych inspiracji rodzi się program kolejnego recitalu mistrzowskiego, zabierającego w imaginacyjną podróż do Arkadii… w końcu już za kilka dni radosne święto Purim!
[Bartosz Witkowski]
Czas trwania koncertu: ok. 80 min

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN