Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na Melodramaty nowych brzmień

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala kameralna
Plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Niedziela 04 lutego 18:00
Sprzedaż online kończy się : 04-02-2024 18:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Grzegorz Pieniek
Koncert akordeonowy
Richard Ayres
No. 42 (In the Alps - an animated concert)

Dyrygent
Szymon Bywalec

Wykonawcy
Orkiestra Muzyki Nowej

Rezydujący w Wiedniu kompozytor Grzegorz Pieniek w swoim nowym Koncercie akordeonowym uchyla kurtynę do świata zupełnie nowych brzmień. Z zespołem orkiestry Muzyki Nowej robi to od wielu lat - we wspólnych projektach spotykali się wielokrotnie: na Festiwalu Prawykonań, Polonica Nova, grali też w Konzerthaus w Wiedniu. Koncert został zamówiony cztery lata temu, jednak ze względu na specyficzne trudności do jego wykonania dojdzie dopiero teraz. Głównie ze względu na specjalny instrument – akordeon ćwierćtonowy, budowany na zamówienie. Właściwie w tej sytuacji możemy powiedzieć, że stworzono tu nie utwór na instrument, ale… instrument na utwór.

O drugiej z kompozycji, sam Richard Ayers mówi tak: „chyba najlepiej opisać ją jako melodramat. Łączy w sobie wiele fascynujących mnie tematów: związek narracji tekstowej z narracją muzyczną, historię opery, wczesnego kina, praktyk teatralnych XIX wieku, a także ludową i popularną muzykę regionu alpejskiego. Jak w każdym szanującym się melodramacie, tekst i muzyka łączą się, by przedstawić szeroko zakrojoną teatralną przygodę, zaczynającą się od samotnej egzystencji, scen wiejskiego życia i nieodwzajemnionej miłości, kończąc na wyprawie, której wieści się porażkę”.

Alicja Molitorys

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN