Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na orgaNOWA symfonia kina / „Zaginiony świat”

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala koncertowa
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Sobota 25 maja 20:30
Sprzedaż online kończy się : 25-05-2024 20:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
„Zaginiony świat”
reż. Harry O. Hoyt (1925)

Wykonawcy
SILESIA FILM – projekcja
Adam Suprynowicz – prowadzenie
Monika Melcova – organy

Nie byłoby „King Konga” ani „Godzilli” bez „Zaginionego świata”, pierwszego monster movie z 1925 roku. Klasyk gatunku sci-fi, z pionierskimi efektami specjalnymi jest opowieścią z czasów, w których odkrycia geograficzne wciąż wzbudzały sensację. Reżyser Harry O. Hoyt wykorzystał kino, żeby pokazać widzom coś, czego nie mogliby doświadczyć w prawdziwym życiu: egzotycznych krajobrazów i walczących między sobą, przywróconych do życia prehistorycznych besti.
Kunsztowna scenografia, kostiumy oraz nowatorskie jak na tamte czasy zdjęcia, dzisiaj się już kompletnie zestarzały, ale możemy potraktować film jako ilustrację rozwoju efektów specjalnych. Ileż tu ówczesnego nowatorstwa!
Możecie się śmiać z kauczukowych alozaurów, stegozaurów czy triceratopsów, ale „Zaginiony świat” to wciąż aktualny esej o moralności i wpływie człowieka na świat. Bohaterowie bowiem planują wyprawę do „Zaginionego Świata”, a na miejscu odnajdują prehistoryczny, pełen dinozaurów świat, z którego udaje im się przywieźć do Londynu jednego dinozaura. Co dzieje się dalej? Nie zgadniecie: bestia ucieka i zaczyna terroryzować mieszkańców.
„The New York Times” po pokazach przedpremierowych pisał: „potwory ze starożytnego świata Conana Doyle'a wyglądały zupełnie jak żywe. Nawet jeśli to iluzja, to doskonała”. Film stał się wówczas przebojem na miarę wakacyjnego tandemu „Oppenheimer” i „Barbie”. Był nawet pierwszym filmem pokazywany pasażerom w… samolocie. Tuż po premierze, można go było zobaczyć na trasie Londyn-Paryż.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN