Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na NOSPR / Wiegers / Duś / Duś / Odyseja kosmiczna / S1

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala koncertowa
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Czwartek 30 listopada 19:30
Sprzedaż online kończy się : 30-11-2023 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Grażyna Bacewicz
Serenada na orkiestrę
Richard Wagner
Poemat symfoniczny „Idylla Zygfryda”
Marta Ptaszyńska
światowe prawykonanie utworu na saksofon, fortepian i orkiestrę
Richard Strauss
Poemat symfoniczny „Tako rzecze Zaratustra” op. 30

Wykonawcy
Bas Wiegers – dyrygent
NOSPR
Bartłomiej Duś – saksofon
Magdalena Duś – fortepian

Początek poematu symfonicznego Tako rzecze Zaratustra ilustruje świt ludzkości w filmie 2001: Odyseja kosmiczna Stanleya Kubricka. Od olśniewającego orkiestrowym rozmachem dzieła Ryszarda Straussa rozchodzą się ścieżki najrozmaitszych odniesień. Kompozytor inspirował się tajemniczą książką Friedricha Nietzschego, a ta odwołuje się do postaci perskiego proroka działającego tak dawno, że dokładnie nie wiadomo, kiedy...
Kultury Azji miały wpływ na twórczość Marty Ptaszyńskiej, w której istotne są też nawiązania do europejskiego malarstwa czy rzeźby. Nazwisko kompozytorki gwarantuje, że premierowe, skomponowane dla NOSPR dzieło będzie barwne, przystępne i zajmujące. Program dopełnią dwie lekkie kompozycje: Idylla Zygfryda napisana przez Ryszarda Wagnera w urodzinowym prezencie dla żony oraz skomponowana dla Polskiego Radia Serenada na orkiestrę Grażyny Bacewicz.
Adam Suprynowicz

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Balkon I
Balkon II

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN