Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na NOSPR / Tsokanou / Colli / Utracony skarb / S3

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala koncertowa
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Niedziela 26 maja 12:00
Sprzedaż online kończy się : 26-05-2024 12:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Lili Boulanger
„D'un matin de printemps” na orkiestrę
Maurice Ravel
„Menuet antique” na fortepian
Wolfgang Amadeus Mozart
Koncert fortepianowy C-dur KV 467
Paul Dukas
Scherzo symfoniczne „Uczeń czarnoksiężnika”

Wykonawcy
Zoi Tsokanou – dyrygentka
NOSPR
Federico Colli – fortepian

Wielki skarb utraciła muzyka francuska wraz z przedwczesną śmiercią Lili Boulanger – siostry słynnej Nadii. O wiosennym poranku zachwyca narracją pełną energii i sensualności, pociąga za sobą barwami skrzącymi się w blasku wschodzącego słońca i porywa finezyjną instrumentacją.
W Menuecie antycznym z kolei słyszalne jest wyraźne echo epok minionych, a „w trio jest coś przedziwnie delikatnego i szczerego, coś, co bynajmniej nie trąci pospolitością”, jak napisał biograf Maurice’a Ravela – Vladimir Jankélévitch. Kompozycja Uczeń czarnoksiężnika – z charakterystycznym fagotowym tematem miotły – zyskała swą nieśmiertelność nie tylko dzięki fenomenalnej muzyce Paula Dukasa: scherzo rozbrzmiewa w ścieżce dźwiękowej Fantazji Walta Disneya z 1940 roku. KV 467 Mozarta również ma swoje odrębne, filmowe życie – koncert został wykorzystany w Miłości Elwiry Madigan w reżyserii Bo Widerberga.

Agnieszka Nowok-Zych

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola
Balkon II

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN