Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na NOSPR / Tomasiewicz / Lenaerts / Krótkie życie zdradzonej Salud / S3

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala koncertowa
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Niedziela 05 listopada 12:00
Sprzedaż online kończy się : 05-11-2023 12:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Manuel de Falla
Interludium i taniec z opery „La vida breve”
Joaquín Rodrigo
Concierto serenata na harfę i orkiestrę
Ottorino Respighi
I Suita z baletu „Belkis, królowa Saby”

Wykonawcy
Maciej Tomasiewicz – dyrygent
NOSPR
Anneleen Lenaerts – harfa

Krótkie życie, które Manuel de Falla napisał na konkurs organizowany przez Królewską Akademię Sztuk Pięknych w Madrycie, opowiada o nieszczęśliwie zakochanej i zdradzonej Salud, której historia – jak to w operach najczęściej bywa – kończy się tragicznie. Choć dziś dzieło nie jest często wykonywane, zainteresowaniem niezmiennie cieszą się Interludium i taniec poprzedzające II akt, jakby zapowiadające dramatyczne wydarzenia w finale. Joaquín Rodrigo kreśli zupełnie inny hiszpański obraz: „Starałem się osiągnąć bardzo trudną rzecz – sprawić, by całe dzieło było lekkie, przejrzyste i radosne, a harfa brzmiała jak beztroska dusza dziecka”. Concierto serenata stawia przed solistą poprzeczkę niezwykle wysoko, powstało bowiem dla słynnego harfisty Nicanora Zabalety. Ottorino Respighi przenosi nas w jeszcze jeden wymiar: orientalizujący świat królowej Saby i króla Salomona. Wielka to gratka dla każdego melomana. Balet miał swoją premierę w La Scali w 1932 roku i odniósł spektakularny sukces, ale został wystawiony tylko jedenaście razy ze względu na długość i rozmach – brało w nim udział ok. 1000 wykonawców...
Agnieszka Nowok-Zych

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola
Balkon II

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN