Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na NOSPR / Ollu / Saadi / Solista – wirtuoz – bohater / S1

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala koncertowa
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Czwartek 11 kwietnia 19:30
Sprzedaż online kończy się : 11-04-2024 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Maurice Ravel
„Pawana na śmierć infantki”
Camille Saint-Saëns
III Koncert skrzypcowy h-moll op. 61

Alexander von Zemlinsky
Fantazja symfoniczna „Mała syrenka”

Wykonawcy
Franck Ollu – dyrygent
NOSPR
Yamen Saadi – skrzypce

Alexander von Zemlinsky nigdy nie wyszedł z cienia swojego ucznia, szwagra i przyjaciela Arnolda Schönberga. Jego muzyka zachwyca jednak melodyjnością i pasją. Zemlinsky umiał wykorzystać wszystkie barwy późnoromantycznej orkiestry. W poemacie symfonicznym Seejungfrau (Syrena) zaklęta jest namiętność Alexandra do Almy Schindler, muzy artystów, która odrzuciła jego miłość, wychodząc za Gustava Mahlera.
Napisana w tym samym czasie fortepianowa Pawana na śmierć infantki była w zamyśle Maurycego Ravela nieznaczącą, stylizowaną na dawny francuski taniec miniaturą. Jej orkiestrowe opracowanie z roku 1910 stało się symbolem relaksu i spokoju. Za to w III Koncercie skrzypcowym Camille’a Saint-Saënsa panuje jeszcze na dobre wiek XIX z wizją solisty – wirtuoza – bohatera. To się w muzyce nigdy nie starzeje!

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola
Balkon II

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN