Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na NOSPR / Alexander Liebreich i Garrick Ohlsson / Szymanowski, Lutosławski, Brahms / S1

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala koncertowa
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Czwartek 26 października 19:30
Sprzedaż online kończy się : 26-10-2023 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Karol Szymanowski
Uwertura koncertowa E-dur op. 12
Witold Lutosławski
Livre pour orchestre
Johannes Brahms
II Koncert fortepianowy B-dur op. 83

Dyrygent
Alexander Liebreich

Wykonawcy
NOSPR
Garrick Ohlsson – fortepian

Prawykonanie Uwertury E-dur Karola Szymanowskiego odbyło się w ramach inicjatywy, która w perspektywie historii okazała się wydarzeniem przełomowym – w 1906 roku, podczas pierwszego koncertu członków Spółki Nakładowej Młodych Kompozytorów Polskich, z udziałem Orkiestry Filharmonii Warszawskiej pod batutą Grzegorza Fitelberga. Pełna ekspresji, utrzymana w straussowskim stylu Uwertura została wówczas uznana za przejaw ultranowoczesnej postawy Szymanowskiego. Przeinstrumentowana w latach 1912–1913, weszła na stałe do kanonu orkiestrowego, choć zdaniem wielu trudno odnaleźć w niej rys prawdziwej indywidualności kompozytorskiej. Nie da się tego powiedzieć ani o Livre pour orchestre, arcydziele okresu aleatoryzmu kontrolowanego w twórczości Witolda Lutosławskiego, ani o symfonizującym II Koncercie fortepianowym Johannesa Brahmsa, powstałym 22 lata po sukcesie I Koncertu d-moll. Przed nami spotkanie porywczej muzycznej młodości z pełną energii dojrzałością wieku średniego.
Dorota Kozińska

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola
Balkon II

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN