Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku biletów na koncerty abonamentowe serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na NOSPR / Lawrence Foster / Łukasz Kuropaczewski / S1

Adres wydarzenia :

Sala koncertowa NOSPR
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Czwartek 10 listopada 19:30
Sprzedaż online kończy się : 10-11-2022 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Johannes Brahms
Tańce węgierskie (nr 1, 3 i 5)
Antonio Vivaldi
Koncert D-dur RV 93 (oprac. na gitarę i orkiestrę)
Marc Neikrug
Koncert na gitarę i orkiestrę (prawykonanie, zamówienie NOSPR)
Johannes Brahms
III Symfonia F-dur op. 90

Dyrygent
Lawrence Foster

Wykonawcy
NOSPR
Łukasz Kuropaczewski – gitara

Początki europejskiej gitary nie są jasne, badacze przypuszczają, że wyewoluowała z lutni i hiszpańskiej vihueli. Nazwa ma korzenie greckie, a być może nawet jeszcze wcześniejsze, bliskie perskiemu sitarowi. Choć jej największa popularność przypada na wiek XIX i XX, wcześniej kompozytorzy także po nią sięgali – w tym Antonio Vivaldi. Jego Koncert D-dur RV 93, pierwotnie na lutnię, ujmuje w drugiej części oryginalną barwą instrumentu szarpanego zestawionego ze smyczkami pizzicato. Utwór barokowy zostanie skonfrontowany z prawykonaniem Koncertu Marca Neikruga, współczesnego amerykańskiego pianisty i kompozytora, bliskiego estetyce postmodernizmu. Całość dopełnią popularne Tańce węgierskie oraz majestatyczna III Symfonia F-dur op. 90 Johannesa Brahmsa, z zawartym w pierwszej części motywem F-As-F, czyli zaszyfrowanym mottem kompozytora: Frei aber froh („wolny, ale szczęśliwy”).

[Bartosz Witkowski]

Czas trwania koncertu (łącznie z przerwą): ok. 100 min

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola
Balkon II
-

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN