Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku biletów na koncerty abonamentowe serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na NOSPR / Lawrence Foster / Andrei Korobeinikov / S1

Adres wydarzenia :

Sala koncertowa NOSPR
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Czwartek 06 kwietnia 19:30
Sprzedaż online kończy się : 06-04-2023 19:25

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
George Enescu
Prélude à l’unisson i Menuet lent z I Suity C-dur op. 9

Krzysztof Penderecki
IV Symfonia „Adagio”

Piotr Czajkowski
I Koncert fortepianowy b-moll op. 23

Dyrygent
Lawrence Foster

Wykonawcy
NOSPR
Andrei Korobeinikov – fortepian

Lawrence Foster pozostaje jednym z ambasadorów twórczości rumuńskiego kompozytora George’a Enescu. Tym razem prezentuje fragmenty jego I Suity C-dur op. 9. W obu częściach wyraźnie słychać wpływy muzyki ludowej, zwłaszcza w rapsodycznym Prélude à l’unisson; następujący po nim Menuet lent ujmuje elegancją i śpiewnością.
Serenady pozostawały dla Brahmsa polem do zdobywania doświadczenia na niwie symfoniki – nie miał na tyle odwagi, by skomponować pierwszą symfonię. Napisana jednak z orkiestrowym wyczuciem Serenada A-dur op. 16 wyróżnia się nietypową barwą – w orkiestrze brakuje skrzypiec.
Droga do popularności, jaką dziś cieszy się I Koncert fortepianowy b-moll op. 23 Piotra Czajkowskiego, nie była prosta. Uważany za niewykonalny, dopiero dzięki przychylności Hansa von Bülowa zyskał rozgłos. Rosyjska emfaza łączy się z ogromnymi wymaganiami technicznymi, tworząc tour de force dla pianisty.
[Bartosz Witkowski]
Czas trwania koncertu (łącznie z przerwą): ok. 110 min

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola
Balkon II

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN