Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na NOSPR / Koncz / Miłość i śmierć w Hiszpanii / S3

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala koncertowa
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Niedziela 22 października 12:00
Sprzedaż online kończy się : 22-10-2023 12:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Stephan Koncz
Fanfares from Uhrovec
Richard Strauss
Poemat symfoniczny „Don Juan” op. 20
Claude Debussy
„Iberia” z tryptyku symfonicznego „Images pour orchestre”
Witold Lutosławski
Wariacje symfoniczne

Wykonawcy
Christoph Koncz – dyrygent
NOSPR

W poemacie symfonicznym Don Juan Richarda Straussa, opartym na tekście Nikolausa Lenaua, legendarny kochanek szuka miłości idealnej, a brak możliwości zrealizowania tego marzenia przeradza się w oczekiwanie na śmierć. Iberia również przenosi nas w sferę wyobrażeń, tym razem pełną hiszpańskiego kolorytu wykreowanego przez Claude’a Debussy’ego, co wyraziście podkreślał Manuel de Falla: „Potęga sugestii... graniczy z czarodziejstwem, gdy się pomyśli, że ta muzyka pisana była przez cudzoziemca, kierowanego jedynie wizją własnego geniuszu”. Feerią orkiestrowych barw zadziwiają również Wariacje symfoniczne – prawdziwy popis instrumentacyjny Witolda Lutosławskiego. Ciekawe, że ramę koncertu wytyczają młodzieńcze talenty: Strauss w czasie premiery Don Juana miał dwadzieścia pięć lat – tyle samo, ile Lutosławski w czasie powstania Wariacji. Obydwaj również uwzględnili wymienione dzieła podczas nagrań fonograficznych ze swoim udziałem – Lutosławski na początku lat 50. wraz z ówczesną Wielką Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia!
Agnieszka Nowok-Zych

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola
Balkon II

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN