Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na NOSPR / Foster / Widmann / Piękniejsza od „Dziewiątej” / S1

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala koncertowa
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Czwartek 18 stycznia 19:30
Sprzedaż online kończy się : 18-01-2024 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
George Enescu
Prélude à l’unisson i Menuet lent z I Suity orkiestrowej C-dur op. 9
Alban Berg
Koncert skrzypcowy „Pamięci Anioła”
Antonín Dvořák
VIII Symfonia G-dur op. 88

Wykonawcy
Lawrence Foster – Dyrektor Artystyczny, I Dyrygent
NOSPR
Carolin Widmann – skrzypce

I Suita orkiestrowa Enescu – szczególnie preludium i menuet – była podobno ulubionym utworem dydaktycznym Zoltána Kodálya. Niewątpliwie muzyka ta jest frapującą mieszanką wpływów wagnerowskich, neoklasycznych i folklorystycznych. Z kolei Koncert skrzypcowy „Pamięci Anioła” Berga odwołuje się wprost do dziedzictwa Bacha. I nie chodzi tylko o cytat z chorału Es ist genug, lecz także o kunszt konstrukcyjny całości, wyrafinowane połączenie techniki dodekafonicznej z tradycyjną tonalnością, które w efekcie dało najpiękniejszą brzmieniowo partyturę Berga. Najpiękniejsza wśród symfonii Dvořáka jest… Ósma! Herezja? Wielu melomanów oddałoby przecież życie za Dziewiątą. A jednak VIII Symfonia pod wieloma względami jest ciekawsza. Wybitny czeski melodysta snuje tu opowieść w sposób niezwykle barwny, bogato inkrustuje ją coraz to nowymi pomysłami, a każda z części zapada głęboko w pamięć.

Piotr Matwiejczuk

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola
Balkon II

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN