Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na Nigel Kennedy: All Paths Meet

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala koncertowa
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Sobota 06 stycznia 20:00
Sprzedaż online kończy się : 06-01-2024 20:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Wykonawcy
Nigel Kennedy

Po dwóch latach przerwy Nigel Kennedy wraca do NOSPR z karnawałowym programem.
Nigel Kennedy: All Paths Meet to tytuł niezwykłego koncertu, w którym usłyszymy muzykę jazzową, filmową, rockową oraz autorskie kompozycje Nigela. Legendarny mistrz skrzypiec z zespołem poprowadzi nas w magiczną, muzyczną podróż obrazującą zainteresowania, inspiracje i pasje jakie pojawiły się drodze artystycznej wirtuoza.
Nigel Kennedy to artysta charyzmatyczny, nieprzewidywalny, ekscentryczny. Urodzony wirtuoz o nieprawdopodobnej technice, atomowej ekspresji i... dużym poczuciu humoru. Działa jednocześnie w kilku „światach równoległych” i w każdym z nich czuje się wybornie. Od natchnionych interpretacji dzieł Elgara, Brahmsa i Beethovena, jest w stanie błyskawicznie rzucić się w wir szalonych improwizacji, grając jazz, fusion, bluesa, repertuar rockowy i muzykę klezmerską. Operuje zarówno klasycznym dźwiękiem o nieskazitelnej intonacji, jak również ostrym rockowym brzmieniem uzyskiwanym dzięki akcesoriom elektronicznym. Lubi przekraczać granice, łączyć skrajne stylistyki i łamać standardy zachowania na scenie – jest nie tylko genialnym skrzypkiem, ale też wytrawnym showmanem. Każdy jego występ jest niespodzianką – idąc na koncert Nigela, nigdy nie wiemy, co może się wydarzyć, czym artysta zaskoczy słuchaczy. Pewne jest tylko jedno: na scenie da z siebie wszystko, gwarantując fanom sztukę na najwyższym poziomie i jednocześnie dobrą zabawę. Z Polską łączą go więzi osobiste i artystyczne – bez przesady można powiedzieć, że najlepsze albumy jazzowe nagrał z naszymi muzykami. W jego utworach często pobrzmiewa polska nuta (album „Polish Soul”), uwielbia również tematy Komedy.
Organizator: Fundacja My Polish Heart

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola
Balkon II

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN