Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na Szymanowski - Paderewski - Chopin / Koncert z okazji jubileuszu XV lat pracy artystycznej Stanisława Słowińskiego

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala koncertowa
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Niedziela 03 grudnia 19:30
Sprzedaż online kończy się : 03-12-2023 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

W związku z dużym zainteresowaniem koncertem organizator wydarzenia zdecydował się udostępnić do sprzedaży miejsca za sceną. Miejsca te mają ograniczoną widoczność - uprzejmie prosimy aby wziąć pod uwagę te informacje przed zakupem biletów.

Wykonawcy
Stanisław Słowiński – skrzypce, kierownictwo muzyczne
InfraArt Chamber Orchestra

Soliści:
Zbyszek Szwajdych – trąbka, flugelhorn
Marta Wajdzik – saksofon altowy, saksofon sopranowy
Szymon Mika – gitara
Franciszek Raczkowski – fortepian
Szymon Frankowski – kontrabas
Dawid Fortuna – instrument perkusyjne

Program
Kompozycje autorskie oraz utwory K. Szymanowskiego, I. J. Paderewskiego i F. Chopina w opracowaniach Stanisława Słowińskiego.

W programie m.in.:
Stanisław Słowiński
Introdukcja
II Symfonia „Symfonia czterech stron świata”: część I
Karol Szymanowski
Preludium h-moll nr 1
Suita na motywach ze Stabat Mater [wybór, opracowanie - Stanisław Słowiński]
Ignacy Jan Paderewski
„Gdy ostatnia róża zwiędła”
Fryderyk Chopin
Etiuda c-moll „Rewolucyjna”
Nokturn e-moll
Etiuda c-moll „Fale oceanu”

Stanisław Słowiński to jeden z najbardziej rozchwytywanych skrzypków europejskiej sceny jazzowej i crossover, kompozytor i producent muzyczny.
W roku 2023 obchodzi jubileusz 15-lecia pracy artystycznej, który świętować będzie podczas wyjątkowej trasy koncertowej. Jej punkt kulminacyjny to koncert w sali koncertowej NOSPR.
Na program złożą się kompozycje będące podsumowaniem najnowszych autorskich projektów artystycznych Stanisława Słowińskiego łączące w sobie rozmach orkiestrowego brzmienia ze swobodą jazzowej improwizacji.
Tak o premierowym wykonaniu „Metafor” na motywach muzyki K. Szymanowskiego pisała dla Ruchu Muzycznego Anna Woźniakowska:
„Podziwiać można było wyobraźnię i zmysł formy Słowińskiego, w niczym nieuchybiającego źródłu, z którego czerpał. Przeciwnie, wskazał,
jak nieprzewidywalne bogactwo tkwi jeszcze w dziele Szymanowskiego. Było to możliwe także dzięki mistrzostwu członków zespołu jazzowego
i wspaniałemu porozumieniu ich lidera z dyrygentem i orkiestrą.”
Na estradzie Stanisławowi Słowińskiemu towarzyszyć będą;

Stanisław Słowiński Septet
Combo jazzowe złożone z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej sceny jazzowej. Instrumentaliści o bogatym portfolio; laureaci międzynarodowych konkursów i plebiscytów; wielokrotnie angażowani w projekty z udziałem artystów o międzynarodowej renomie; m.in.: Tomasz Stańko, Hadrien Feraud, Marcin Wasilewski, Leszek Możdżer, Greg Osby, Daniel Bjarnason, Diego Navarro, Adam Bałdych, Zbigniew Namysłowski.

InfraArt Chamber Orchestra 
Orkiestra powstała pod egidą agencji artystycznej i wydawnictwa InfraArt.
Mimo niespełna trzech lat działalności orkiestra na swoim koncie szereg znakomicie przyjętych koncertów; m.in.: kilkukrotnie w sali S1 ICE Kraków, Sali Senatorskiej Zamku Królewskiego na Wawelu, czy w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

W skład orkiestry wchodzą wyróżniający się absolwenci i dyplomanci najlepszych europejskich uczelni muzycznych; m.in. Krakowskiej Akademii Muzycznej im. K. Pendereckiego, Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie czy University of Music and Performing Arts w Wiedniu.
Organizator: www.infraart.com.pl

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Antresola
Balkon II

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN