Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na Muzyka najnowsza / Alchemia akordeonu i elektroniki

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala kameralna
Plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Piątek 26 kwietnia 19:30
Sprzedaż online kończy się : 26-04-2024 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Julius Eastman
„Evil Nigger” na dwa akordeony i projekcję dźwiękową (oprac. Piotr Peszat)
Bernard Lang
DW29 Loops for Paweł Szymański na dwa akordeony
Pauline Oliveros
The Gentle z dyptyku The Well & The Gentle w opracowaniu na dwa akordeony i projekcję dźwiękową oprac. Marta Śniady i Rafał Łuc

Wykonawcy
Maciej Frąckiewicz – akordeon
Rafał Łuc – akordeon
Marta Śniady – elektronika
Adam Suprynowicz – prowadzenie

Koncerty serii „Muzyka najnowsza” mogą wydawać się niepozorne, ale niech nie zmylą nas małe składy, młodzi artyści czy nazwiska kojarzące się dotąd tylko z Warszawską Jesienią. Koncerty te konstruowane są niezwykle skrupulatnie, a zaproponowany program zawsze jest gratką dla publiczności skoncentrowanej wokół nowego sposobu słuchania.
Miłośników muzyki eksperymentalnej z pewnością zainteresuje nazwisko Pauline Oliveros, bodaj najwybitniejszej kompozytorki muzyki elektronicznej naszych czasów, dla której akordeon był instrumentem niezwykle bliskim. Jej The „The Gentle” z dyptyku „The Well & The Gentle” w opracowaniu na dwa akordeony to kompozycja, w której artystka propaguje pogłębione formy słuchania.
W programie koncertu znalazła się także jedna z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych kompozycji nowojorskiego twórcy Juliusa Eastmana. Po entuzjastycznym przyjęciu wersji Evil Nigger na trzy kwartety smyczkowe w wykonaniu Arditti Quartet utwór doczekał się aranżacji na kolejne składy.
I tak Maciej Frąckiewicz i Rafał Łuc z dwóch akordeonów zrobią… cztery, a zmultiplikuje je Marta Śniady. Muzycy sięgną po propozycję Piotra Peszata, który w kulminacyjnym momencie dla podkreślenia aktualności utworu i walki Eastmana – Afroamerykanina i geja – o tolerancję i godne życie, zaproponował fragment… homilii arcybiskupa Jędraszewskiego o „tęczowej zarazie”.
Alexandra Kozowicz
Czas trwania koncertu: ok. 80 minut

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN