Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na Mozart i jego satyra

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala kameralna
Plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Czwartek 07 marca 19:30
Sprzedaż online kończy się : 07-03-2024 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Wolfgang Amadeus Mozart
Kwintet waltorniowy Es-Dur (wersja oryginalna) na waltornię, skrzypce, 2 altówki i kontrabas
Serenada G-dur nr 13 KV 525 „Eine Kleine Nachtmusik”
Sekstet „Das Musikalisches Spass” KV 522 na 2 waltornie, 2 skrzypiec, altówkę i kontrabas

Wykonawcy
Paweł Cal – waltornia
Natalia Kawecka – waltornia
Rafał Zambrzycki – skrzypce
Aleksander Daszkiewicz – skrzypce, altówka
Dawid Jadamus – altówka
Adam Krzeszowiec – wiolonczela
Marek Romanowski – kontrabas

Termin „muzyka poważna” sugeruje, że poczucie humoru i dystans nie są w tej dziedzinie cechą najczęstszą. Najwięcej ich znajdziemy w epoce klasycyzmu, kiedy podchodzono do sztuki dźwięku chyba z najmniejszym nabożeństwem, a wyrafinowana muzyka służyła rozrywce zamożnych. Kwintet waltorniowy, napisany przez Mozarta dla znajomego muzyka Josepha Leutgeba, z którego kompozytor lubił sobie dworować, jest w zasadzie koncertem na obsadę kameralną. W finale smyczki zdają się nieco drwić z ograniczeń instrumentu solowego.
Biograf Mozarta, Alfred Einstein stawiał hipotezę, że doskonała w każdym calu serenada „Eine kleine Nachtmusik” miała być przeciwwagą dla napisanego nieco wcześniej Żartu muzycznego – satyry na niezdolnych kompozytorów, w której Wolfgang Amadeusz zaprzecza całemu swojemu warsztatowi. Faktycznie, utwory te zestawione ze sobą idealnie się uzupełnią.
Adam Suprynowicz

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN