Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na Mozart i francuskie pejzaże

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala kameralna
Plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Czwartek 21 marca 19:30
Sprzedaż online kończy się : 21-03-2024 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Wolfgang Amadeus Mozart
Kwintet Es-dur KV 452 na obój, klarnet, fagot, waltornię i fortepian
Jarosław Mamczarski
Microconcerto VI: Quintet Es na flet, obój, klarnet, fagot i waltornię
Francis Poulenc
Sekstet na flet, obój, klarnet, fagot, waltornię i fortepian

Wykonawcy
Joanna Dziewior – flet
Karolina Stalmachowska – obój
Aleksander Tesarczyk – klarnet
Krzysztof Fiedukiewicz – fagot
Krzysztof Tomczyk – waltornia
Dagmara Niedziela – fortepian

„To najlepsza rzecz, jaką dotychczas w swoim życiu napisałem” – informował ojca w liście dwudziestoośmioletni Wolfgang Amadeusz. Kompozytorzy często wygłaszają takie opinie, które równie często rozjeżdżają się z odczuciami odbiorców. Trudno się jednak z Mozartem nie zgodzić – Kwintet Es-dur może zachwycać od pierwszej nuty: najbarwniejszym z możliwych wykorzystaniem obsady instrumentów dętych, koncertującą niemal partią fortepianu i zaraźliwą pogodą ducha. Do mozartowskiej stylistyki nawiązuje kwintet katowickiego kompozytora Jarosława Mamczarskiego, który w swoim cyklu Microconcerto stosuje charakterystyczne dla muzyki koncertującej techniki w składach kameralnych.
Sekstet Francisa Poulenca, utrzymany w czerpiącym z epoki Mozarta stylu neoklasycznym, zaczyna się szaloną jazdą. Przesiadamy się z karety do szybkiego samochodu i pędzimy przez francuskie pejzaże!
Adam Suprynowicz

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN