Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 299,99 zł.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36 wew. 1, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na Podróż poza granice klasyki – Mahler Mixtape / Jakob Kullberg & Jakob Bangso

Adres wydarzenia :

Sala kameralna NOSPR
Plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Niedziela 21 listopada 16:00
Sprzedaż online kończy się : 21-11-2021 16:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
Eivind Buene
Mahler mixtape

Wykonawcy
Jakob Kullberg – wiolonczela
Jakob Bangso – gitara

Duet składający się z wiolonczelisty Jakoba Kullberga i gitarzysty Jakoba Bangsø to unikalne połączenie solistów o bardzo wysokich kompetencjach wykonawczych; wirtuozów wiolonczeli i gitary, mających na koncie wiele nagród na międzynarodowych konkursach muzycznych, zaangażowanych równocześnie w poszukiwania muzyczne na obrzeżach muzyki popularnej, zdolnej dotrzeć bardziej bezpośrednio do szerszego kręgu odbiorców.
W centrum ich zainteresowań stoi stawianie sobie wyzwań poprzez rozszerzenie tradycyjnej roli muzyka klasycznego i docieranie do skutecznych sposobów wszechstronnej i atrakcyjnej komunikacji.
Poprzez projekt: „Mahler Mixtape” we współpracy z norweskim kompozytorem Eivindem Buene odnaleźli bardziej wyrazisty i osobisty sposób ekspresji, wynikający z ponownego przemyślenia przez kompozytora muzyki Mahlera, bowiem Buene przekształca mahlerowskie Lieder w urzekającą i prostą formę popularnej muzyki, w której obaj muzycy wykorzystują swoje niewytrenowane głosy jako dodatkowe narzędzie ekspresji.
Dzięki temu połączeniu uzyskuje się zaskakujące połączenie tradycji muzyki klasycznej, muzyki popularnej i współczesnej muzyki klasycznej – nazwanej przez kompozytora „Mahler Mixtape”:
„Biorę klasyczne pieśni, które mają dla mnie szczególne znaczenie, w tym przypadku pieśni Mahlera, i dostosowuję zarówno melodię, harmonię, jak i tekst, aż osiągnę ekspresję, o którą mi chodzi. Najważniejsze jest to, by używać głosu „codziennego” czy „amatorskiego” – a nie klasycznie wyszkolonego głosu; raczej głosu, który wszyscy posiadamy i którego używamy od czasu do czasu. Niektóre utwory, takie jak na przykład Blue Eyes, są dość zbliżone do oryginału Mahlera, podczas gdy inne są znacznie przekomponowane.
Na początku myślałem o zachowaniu oryginalnych niemieckich tekstów, ale wkrótce poczułem, że muszę pozostać wierny „esperanto” muzyki popularnej – wersji angielskiej, aby uzyskać odpowiedni efekt i ekspresję. Tłumaczę niektóre frazy i rozwijam je w teksty, które zachowują esencję oryginału pieśni, jednocześnie pozostając w zgodzie z tekstowym stylem muzyki popularnej”.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Organizator ma prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.

Przypominamy o stosowaniu zasad reżimu sanitarnego.
Do zapłaty: 0,00 PLN