Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na Koncert familijny / Myślimy muzykę, czyli „Muzyka-mózg”

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala kameralna
Plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Niedziela 05 maja 16:00
Sprzedaż online kończy się : 05-05-2024 16:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Wykonawcy
Marek Kaczmarzyk (UŚ) – prowadzenie
Anna Lis – prowadzenie
Tomasz Herisz – perkusja

Muzyka jest szczególnym rodzajem języka. Przy jej pomocy możemy przekazać to, czego nie da się wyrazić słowami, uchwycić intelektem. Jest zbiorem dźwięków, z których wyobraźnia artysty tworzy kompozycję, stającą się niepowtarzalną muzyczną opowieścią. Tę opowieść każdy może „usłyszeć” w inny sposób, a ogromną rolę w tym słyszeniu pełni wyobraźnia słuchacza.
Mózg to nie tylko postrzeganie, słyszenie, ale też emocje. Muzyka wpływa na nie, wywołuje je, zmienia. Jaką w takim razie rolę w słuchaniu i odbieraniu dźwięków pełni nasz mózg? Co dzieje się w nim pod wpływem muzyki? Co to są mechanizmy lustrzane, czym nasze mózgi różnią się od komputerów i dlaczego jesteśmy tak wyjątkowi? Ten koncert z pewnością będzie prawdziwą „burzą mózgów”!
W ten fascynujący świat wprowadzi nas Marek Kaczmarzyk - neurodydaktyk i memetyk, doktor w zakresie nauk biologicznych, profesor Uniwersytetu Śląskiego, popularyzator nauki, autor podręczników i programów szkolnych oraz licznych artykułów i książek. Specjalizuje się w zakresie neurobiologicznego podłoża procesów uczenia się, nauczania i wychowania. Jak się to ma do muzyki? Okazuje się, że neurobiologia nie zna granic, a zasady i mechanizmy funkcjonowania naszego mózgu dotyczą absolutnie każdej sfery naszego życia. Wykłady Marka Kaczmarzyka inspirują, zadziwiają i dotykają tego, co dla nas ważne, tłumaczą kwestie nieraz niezrozumiałe a dotyczące każdego człowieka.
Przede wszystkim jednak to naukowiec z pasją, potrafiący o niej opowiadać w sposób niezwykle ciekawy i przystępny zarówno dorosłym, jak i dzieciom.
A ponieważ szczególnym obszarem zainteresowania pana Marka są procesy zachodzące w mózgach...nastolatków, wręcz w swoich książkach i wykładach jest on kimś w rodzaju ambasadora młodych w tym niełatwym dla nich czasie dojrzewania, wyjątkowo zachęcamy, aby na koncert zaprosić szczególnie swoje starsze pociechy!
Stąd sugerowany wiek odbiorców: od 8 lat.:) Temat koncertu nie jest łatwy, za to dla młodzieży oraz dorosłych może być niezwykle ciekawy i odkrywczy.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN