Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na Koncert familijny / Kot w butach - spektakl muzyczny

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala koncertowa
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Niedziela 17 grudnia 16:00
Sprzedaż online kończy się : 17-12-2023 16:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
„Kot w butach”
spektakl muzyczny

Dyrygent
Maciej Tomasiewicz

Wykonawcy
Per Poc Puppet Company:
Santi Arnal
Anna Fernández
Alexandra Semenova – scenografia
Orkiestra Kameralna Archetti

Per Poc Puppet Company przedstawia klasykę literatury uniwersalnej, tworząc wizualne i poetyckie widowisko z wielkoformatowymi postaciami z papieru i muzyką jako integralnym elementem całości.
Puss in Boots or Master Cat to europejska opowieść ludowa opracowana w 1695 roku przez Charlesa Perraulta. Opowiada historię kota, który dzięki swojej przebiegłości zdobywa fortunę i rękę księżniczki dla swego biednego pana. Od momentu opublikowania w 1697 roku w jego książce Opowieści z przeszłości, którą zadedykował i podarował siostrzenicy Ludwika XIV, odniosła duży sukces.
Per Poc odtworzył postacie i scenografię rysunkami Aleksandry Semenowej, które swoją estetyką odsyłają nas do czasów Króla Słońce i atmosfery królewskiego dworu.
Oryginalnie w spektaklu hiszpańskiego duetu lalkarskiego Perpoc na repertuar składały się kompozycje barokowe. W NOSPR proponujemy wersję uwspółcześnioną, bardziej zróżnicowaną, sięgającą do repertuaru orkiestry smyczkowej - od kompozycji grywanych najczęściej, po repertuar mało znany. Wśród kompozytorów pojawią się nazwiska zarówno kompozytorów zagranicznych, jak Edward Grieg, Benjamin Britten, Gustav Holst czy Peter Warlock, jak i polskich, jak Romuald Twardowski czy Andrzej Panufnik. Wspólnym mianownikiem wykonywanych na żywo utworów pozostaje ilustracyjność aktywnie wspierająca narrację spektaklu.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN