Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na Koncert familijny / „EKO Szoł” / ekologiczna, edukacyjna baśń muzyczna z cyklu „Księżniczka Muzalinda”

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala kameralna
Plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Niedziela 03 marca 16:00
Sprzedaż online kończy się : 03-03-2024 16:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Program
„EKO Szoł”
edukacyjna baśń muzyczna z cyklu „Księżniczka Muzalinda”

Wykonawcy
Ewa Szawłowska – scenariusz, reżyseria, kostiumy, odtwórczyni głównej roli
Monika Polaczek-Przestrzelska – opracowanie muzyczne, fortepian
Marcin Lemiszewski – instrumenty perkusyjne
Katarzyna Mykietyn – opiekunka projektu

Muzalinda to szalona i wesoła Księżniczka, która kocha śpiew, taniec i muzykę. W swoim królestwie ma już chyba wszystkie instrumenty muzyczne, które zgromadziła podczas swoich niezwykłych przygód. Podczas podróży do najrozmaitszych zakątków świata miała okazję posłuchać muzyki rożnych narodów oraz nauczyć się ich kultury i zwyczajów. Czas teraz, by Muzalinda zajęła się ekologią – naszą planetą – MUZYKĄ ZIEMI.
Początek tej działalności nie należy do najprzyjemniejszych. Księżniczka Muzalinda - straszny śpioch - pewnego dnia po przebudzeniu znajduje w swoim królestwie mnóstwo śmieci. Jest przerażona i wściekła. Wybiera się do swojego przyjaciela: starego, ukochanego Drzewa po radę, aby dowiedzieć się, kto tak nabałaganił.
Drzewo daje jej pewne rady, niemniej pomoc widzów okaże się nieodzowna w rozwiązaniu zagadki. Śmieszny Butelczak, mały Ogryzek, strachliwy Kapsel, pan Pudło i dumna Folia nauczą dzieci i Muzalindę, jak segregować śmieci i dlaczego jest to takie ważne. Można by sobie zadać pytanie, gdzie w tej baśni czas na muzykę? Otóż, jak we wszystkich baśniach o szalonej Księżniczce, podstawowym, stałym instrumentem jest fortepian - instrument ogromny, dostojny o niezwykłej barwie, przeróżnych możliwościach technicznych i artykulacyjnych, pełen dynamizmu, humoru i charyzmy, tak jak księżniczka Muzalinda i jej królestwo. Drugi instrument, to instrument “”,zmienny adekwatnie dobrany do tematyki bajki i odgrywającej ją postaci. Usłyszymy dźwięki metaliczne, szeleszczące, stukające, brzęczące, ale również utwory muzyki klasycznej w nowych aranżacjach, w sposób naturalny uaktywniające dzieci do twórczego działania i pobudzające wyobraźnię. Pod koniec spotkania okazja do wspólnego nauczenia się piosenki, podsumowującej ekologiczne przygody.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN