Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 349,99 zł, 10 zł dla biletów o wartości do 400,00 zł. W przypadku zakupu abonamentów na koncerty symfoniczne serii S1, S2, S3 opłata serwisowa wynosi 3% kwoty brutto. Bilety i abonamenty on-line nie podlegają zwrotowi.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na JAZZ HOP FESTIWAL / Dekady Jazzu

Adres wydarzenia :

NOSPR Katowice - Sala koncertowa
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Niedziela 14 kwietnia 19:00
Sprzedaż online kończy się : 14-04-2024 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Wykonawcy
Kuba Badach
Adam Bałdych
Michał Barański
Victor Davies
Paweł Dobrowolski
Urszula Dudziak
EABS
Eskaubei & Tomek Nowak Quartet ft. Mr Krime
Fisz
Grubson
Henryk Miśkiewicz
Marek Napiórkowski
Mika Urbaniak
Dominik Wania
Kuba Więcek
Prowadzenie: Marta Kula

Z dumą ogłaszamy I edycję JAZZ HOP FESTIWAL, podczas którego na jednej scenie spotkają się artyści reprezentujący czołówkę polskiego jazzu, oraz twórcy i polskiego hip hopu.
Tylko u nas, w znakomitej sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, usłyszycie utwory obrazujące historię polskiego jazzu, połączone z żywiołem rodzimego hip hopu.
Zderzenie pokoleń, premierowe aranżacje, melanż stylów i wielkie, artystyczne osobowości!
Jazz – to najlepsi Artyści, należący do czołówki polskiego i światowego jazzu, bez których historia tego gatunku nie byłaby tak barwna i inspirująca.
Hop – to uznana i niekwestionowana czołówka polskiego hip hopu z milionowymi odsłonami w mediach społecznościowych i rzeszą Fanów.
Wektory ich pomysłów i talentów zwrócą się ku sobie właśnie w Katowicach, więc bądźcie przygotowani na nieoczywiste połączenia i eksperymenty, które zelektryzują liczną Publiczność NOSPR.
Taka mieszkanka tylko na Jazz Hop Festiwal.
Wystąpią:
Kuba Badach
Adam Bałdych
Michał Barański
Victor Davies
Paweł Dobrowolski Music
Urszula Dudziak
EABS
Fisz
Grubson
Henryk Miśkiewicz
Marek Napiórkowski
Mika Urbaniak
Dominik Wania
Kuba Więcek
Koncert poprowadzi Marta Kula (Radio 357)
Patronat medialny: Jazz Forum i Jazz Soul.pl
Festiwalowy plakat wykonał dla nas sam Mistrz – Andrzej Pągowski! Jesteśmy dumni i zaszczyceni!

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Amfiteatr
Balkon I
Antresola
Balkon II

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN