Informacja:

Do biletów doliczana zostanie opłata serwisowa w wysokości:
1 zł dla biletów o wartości do 19,99 zł, 3 zł dla biletów o wartości do 49,99 zł, 5 zł dla biletów o wartości do 99,99 zł, 6,5 zł dla biletów o wartości do 149,99 zł, 8 zł dla biletów o wartości do 299,99 zł.

Bilety na transmisje internetowe nie posiadają opłaty serwisowej.

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24, Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl (czynne w dni robocze w godzinach 8-16) Telefon: +48 61 642 92 36 wew. 1, e-mail: info@bilety24.pl
.

Informacja:

Operatorem sprzedaży jest Serwis Bilety24. Do ceny abonamentów doliczona zostanie opłata serwisowa w wysokości 3% wartości transakcji. W przypadku odwołania wydarzeń wchodzących w skład abonamentu zwrotowi podlega tylko i wyłącznie jego wartość, opłaty serwisowe są bezzwrotne.

Bilety na Camerata Silesia / Wodecki / Grechuta / Nad wszystko uśmiech Twój

Adres wydarzenia :

Sala koncertowa NOSPR
plac Wojciecha Kilara 1
Katowice

Środa 19 stycznia 18:00
Sprzedaż online kończy się : 19-01-2022 18:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

W programie m.in. utwory z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego i Marka Grechuty
Choć twórczość Zbigniewa Wodeckiego i Marka Grechuty to dwie zupełnie różne muzyczne konstelacje, obaj Panowie razem stawiali swoje pierwsze kroki na artystycznej ścieżce, z sukcesami występując w zespole „Anawa”: Grechuta śpiewał, a Wodecki wykonywał partię skrzypiec. Przeboje Wodeckiego i Grechuty, dzięki znakomitym pod względem literackim, przenikliwym tekstom oraz wpadającym „w ucho”, a przy tym wyrafinowanym melodiom należą dziś do kanonu polskiej piosenki. Nic dziwnego zatem, że kolejni artyści proponują ich własne odczytanie na miarę swoich czasów i wrażliwości: Camerata Silesia zaprasza tym razem do wysłuchania Wodeckiego i Grechuty w jazzowej odsłonie. Wśród towarzyszących zespołowi Anny Szostak muzyków znajdzie się m.in. Paweł Tomaszewski, jeden z najbardziej cenionych pianistów swojego pokolenia, obecny dziekan Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej katowickiej Akademii Muzycznej. To koncert, który powinien spodobać się każdemu sympatykowi twórczości Wodeckiego i Grechuty: kto z nas bowiem nie lubi wracać tam, gdzie już był?
[Agnieszka Nowok-Zych]

Dyrygent
Anna Szostak

Wykonawcy
Zespół Śpiewaków Miasta Katowice Camerata Silesia
Paweł Tomaszewski – fortepian
pozostali wykonawcy w trakcie ustalania

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Balkon I
Antresola

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :
Miasto :
Kod pocztowy :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Organizator ma prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.

Przypominamy o stosowaniu zasad reżimu sanitarnego.
Do zapłaty: 0,00 PLN